Капелан Тернопільської єпархії УАПЦ благословив нацгвардійців на захист Батьківщини від московсько-путінського окупанта

 DSC049823 березня 2017 року, з другої частини тернопільської нацгвардії відправилась група військовослужбовців в зону АТО.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Капатського, керуючого Карпатською та Тернопільскою єпархіями УАПЦ митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький, голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та Збройних Силах України відвідав військових та благословив їх на подальший подвиг у захисті нашої Вітчизни від підступних московсько-путінських окупантів і терористів.

Отець Анатолій провів пастирську зустріч з командиром військової частини підполковником Дмитром Глуховським, офіцерським та рядовим складом військовослужбовців, під час яких закликав добровольців не втрачати духу патріотизму та віри у перемогу над новітнім московським ординцем.

Підтримати військовослужбовців прийшли голова ОДА Степан Барна, секретар міської ради Віктор Шумада, рідні та близьки солдатів.

Після шикування на плацу отець Анатолій прочитав молитву та благословив військовослужбовців подарувавши їм хрестики в знак духовної допомоги і захисту.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

keuapc banner

Відеорепортажі

Prev Next

teuapc

129618 original

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


makar

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви