Великоднє послання Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви

bed 

 

Воскресіння день, просвітимось, люди!
Пасха, Господня Пасха, бо від смерті до життя
і від землі до неба Христос Бог нас перевів, що пісню перемоги співаємо.
(Перший ірмос канону Пасхи)

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Возлюблені у Христі браття і сестри!
Дорогі співвітчизники українці!

У ці радісні та святкові Великодні дні світлого Христового Воскресіння весь християнський світ святкує перемогу Спасителя і Господа нашого Ісуса Христа над гріхом і смертю!

Божественне чудо Христового Воскресіння об'єднує всіх нас світлом любові одне до одного і вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми особливо радісно відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною любов'ю, силою і надією. У дні Воскресіння Христового ми дякуємо Отцю нашому Небесному за те, що у дні великих випробувань, які мужньо переносить наш народ, ми, як завжди, відчуваємо Його батьківську любов, захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам: боголюбивій українській нації, земній Вітчизні Україні та Українській Церкві.

Із великою надією і радістю сьогодні ми вигукуємо: Христос Воскрес! – сподіваючись на утвердження миру, злагоди, благополуччя, духовної і національної єдності в Україні. Підносячи хвалу і подяку до Бога, щоденно молимося за перемогу українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, за збереження життя кожного українського воїна, добровольця, волонтера, полоненого, всіх мирних співвітчизників та їхнє благополучне повернення до рідних домівок і сімей, які за Заповідями Божими героїчно і жертовно боронять український народ, державу Україну й Українську Церкву від новітніх московських ординців.

У ці ж дні Воскресіння Христового молитовно вшануймо також 100-річчя піднесення українських національно-визвольних змагань за відновлення тисячолітньої нашої Української державності, 100-річчя початку руху за відродження прабатьківської, майже 2000-літньої Української Автокефальної Православної Церкви та 75-річчя висвяти і відновлення єпископатом Православної Церкви у Польщі канонічного єпископату відродженої Української Автокефальної Православної Церкви, апостольсько-єпископська спадковість від якого зберігається в УАПЦ по сьогодні.

Прославляючи Спасителя нашого Ісуса Христа і радіючи Пасці Христовій, молитовно згадаймо і про 80-ті роковини мученицької загибелі від рук безбожного московського комуністично-радянського окупаційного режиму священномученика Василя Липківського, митрополита Київського і всієї України (19.03.1864–27.11.1937).

Вигукуючи радісно: Христос Воскрес! – намагаймось жити з любов'ю до ближніх своїх, земної, Богом даної нам Вітчизни України й Української Церкви та за Заповідями Воскреслого Спасителя нашого Ісуса Христа, Який, зокрема, заповідав: живіть у любові одне до одного, як до самого себе. Тоді і Отець наш Небесний завжди буде з нами!

У дні Воскресіння Христового через молитви до Пресвятої Богородиці, праведних та богоносних прабатьків і батьків наших і святих угодників Божих, у землі українській прославлених, коліноприклонно звернімося до Отця нашого Небесного з проханням дарувати всім нам мир, здоров'я, добробут, злагоду, національну, духовну і церковну єдність, утвердження правової держави, збереження територіальної цілісності й державної незалежності України та якнайшвидшого настання того дня, коли ми всі, українці, за Заповідями Божими, об'єднаємось в єдиній соборній прабатьківській Помісній Українській Автокефальній Православній Церкві в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Із любов'ю у Воскреслому Спасителеві нашому Ісусі Христі

+ ВІКТОР (Бедь),
єпископ Мукачівський і Карпатський,
керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями,
голова Комісії з духовності, освіти та катехізації
Української Автокефальної Православної Церкви

Ужгород – Тернопіль
Світле Христове Воскресіння
16 квітня 2017 року

Додати коментар


Захисний код
Оновити

keuapc banner

Відеорепортажі

Prev Next

teuapc

129618 original

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


makar

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


bed viktor

 

Єпископ Віктор

керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями
Української Автокефальної Православної Церкви