Благочинний кафедрального храму Різдва Христового Тернопільської єпархії УАПЦ благословив проведення VII міжнародного міжконфесійного фестивалю духовної пісні в м. Тернополі

121 квітня 2017 року, в місті Терноплідь відбувся VII міжнародний міжконфесійний фестиваль-конкурс духовної пісні “Я там, де є благословіння”. Кілька десятків колективів і виконавців з України, Польщі, Нігерії та Замбії виступали в обласному музично-драматичному театрі, місцевій філармонії, Українському домі “Перемога”.

Розпочався фестиваль спільною молитвою за мир в Україні та в усьому світі. Представники тернопільського духовенства різних конфесій благословили організаторів та учасників фестивалю.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви участь в урочистому відкритті фестивалю взяв благочинний кафедрального храму Різдва Христового м. Тернопіль митрофорний протоієрей Володимир Ільчишин.

Отець Володимир благословив усіх учасників пісенного фестивалю та передав вітання та благословення учасникам від Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.

Міський голова Тернополя Сергій Надал зазначив, що фестиваль духовної пісні став справжньою духовною традицією міста. “Без цього фестивалю духовної пісні вже важко уявити Тернопіль, як і без духовності – український народ”, – сказав очільник міста.

Міжконфесійний захід завершився нагородженням переможців і гала-концертом на сцені обласної філармонії. Лауреатами фестивалю-конкурсу стали, зокрема, народна хорова капела “Зоринка” та хор батьків капели (керівник Анжела Доскоч), дитячі хори обох тернопільських музичних шкіл, колективи і виконавці з різних куточків області, християнські гурти з Тернополя, Чорткова, Підволочиська.

Володарем гран-прі сьомого міжнародного фестивалю-конкурсу духовної пісні “Я там, де є благословіння” став камерний хор “Бревіс” (керівник Святослав Дунець) з Тернополя.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

keuapc banner

Відеорепортажі

Prev Next

teuapc

129618 original

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


makar

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви