Голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та ЗСУ Тернопільської єпархії УАПЦ протоієрей Анатолій Залізницький у свято Преображення відвідав нацгвардійців м. Тернополя

20170819 07304819 серпня 2017 року, у дванадесяте свято Преображення Господнього митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький, голова відділу з духовної опіки в правоохоронних органах, пенітенціарній системі та Збройних Силах України Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви завітав до військовослужбовців Національної гвардії України в м. Тернопіль, щоб спільно з військовослужбовцями розділити радість свята.

Духівник нацгвардійців звершив освячення плодів, котрі були придбані духовенством Кафедрального храму Різдва Христового та благодійниками.

Після освячення отець Анатолій привітав усіх присутніх військовослужбовців зі святом Преображення Господнього, розповів про історію цього великого свята та побажав нацгвардійцям гідно і чесно нести службу на благо Церкви Христової і Українського народу примножуючи українські традиції.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

keuapc banner

Відеорепортажі

Prev Next

teuapc

129618 original

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


makar

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви