Духовенство та парафіяни Тернопільської єпархії УАПЦ привітали ієрея Володимир Суканець з ювілеєм

sukanec27 квітня, у величне двананадесяте свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, свій 30-й день народження святкує настоятель парафій Відання Пасхи у селі Садки та святого Миколая Чудотворця у селі Шутроминці Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви ієрей Володимир Суканець.

З цієї святкової нагоди Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви привітав отця Володимира з його Днем народження та славним ювілеєм.

У своєму вітання владика побажав ієрею Володимиру міцного здоров’я, успіхів та Божої допомоги на ниві пастирського служіння Церкві Христовій на благо боголюбивої української нації, Богом даної нам земної Вітчизни України та відродженої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви.

До цих вітань приєднуються представники духовенства Тернопільської єпархії УАПЦ, а також парафіяни парафій Відання Пасхи у селі Садки та святого Миколая Чудотворця у селі Шутроминці Заліщицького району.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

keuapc banner

Відеорепортажі

Prev Next

teuapc

129618 original

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


makar

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви