Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор прийняв участь в пасхальній гаївці, проведеній вихованцями недільної школи кафедрального храму Різдва Христового в Тернополі

4h3inta9Fgw27 квітня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями прийняв участь в пасхальній гаївці, організованої і проведеної керівництвом та вихованцями недільної школи кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі (вул. Руська, 22).

Під керівництвом директора школи іподиякона Миколи Мартина та регента кафедрального храму Галини Іванової вихованці недільної школи продекламували тематичні вірші та проспівали ряд пасхальних пісень, а від так на подвір’ї кафедрального храму Різдва Христового та чоловічого монастиря Різдва Христового з пасхальними піснями і хороводами провели веселу гаївку.

Участь у святкуванні також прийняли протоієрей Петро Заяць, канцлер Консисторії єпархії, протоієрей Володимир Простак, духівник єпархії, протоієрей Петро Скрип, декан м. Тернополя, протоієрей Анатолій Залізницький, декан Тернопільського районного деканату, протоієрей Володимир Ільчишин, благочинний кафедрального храму Різдва Христового, економ чоловічого монастиря Різдва Христового в м. Тернопіль та батьки вихованців недільної школи.

До учасників театралізованого пасхального свята гаївки з благословенням і архіпастирським словом звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який відтак подарував діточкам пасхальні подарунки і запросив до братської трапези за солодким столом.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

keuapc banner

Відеорепортажі

Prev Next

teuapc

129618 original

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


makar

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви