Духовенство та парафіяни Тернопільської єпархії УАПЦ вітають голову відділу з духовності, освіти та катехізації Тернопільської єпархії протодиякон Петро Рубльовський з днем народження

DSC 001124 квітня своє 32-ге день народження святкує голова відділу з духовності, освіти та катехізації Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви протодиякон Петро Рубльовський.

З цієї святкової нагоди Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською та Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви привітав отця-протодиякона Петра з його Днем народження.

У своєму вітання владика Віктор побажав йому міцного здоров’я, успіхів та Божої допомоги на ниві служіння Церкві Христовій на благо боголюбивої української нації, Богом даної нам земної Вітчизни України та відродженої прабатьківської Української Автокефальної Православної Церкви.

До цих вітань приєднуються представники духовенства Тернопільської єпархії УАПЦ, а також парафіяни кафедрального храму Різдва Христового у місті Тернополі.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

keuapc banner

Відеорепортажі

Prev Next

teuapc

129618 original

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


makar

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви